Aktuální anketa


Nenalezena žádná anketa ve které by se dalo hlasovat.

Poslední utkání


Příští utkání


Dosavadní známé výsledky 30. kola Fortuna Divize A v sezóně 2019 - 2020: Dynamo Č. Budějovice B - SK Petřín Plzeň -:-, FK Hořovicko - FK Hvězda Cheb -:-, Spartak Soběslav - SENCO Doubravka -:-, Union Beroun - TJ Sedlčany -:-, Rokycany - FK Jindřichův Hradec -:-, FC Mariánské Lázně - Sokol Čížová -:-, Slavoj Mýto - FK Přeštice -:-, SK Klatovy - SK Katovice -:-,

Vítejte na neoficiálním webu FK Hvězda Cheb

 Články

Nový design webu

100

Dobrý den,

po několika letech provozu tohot webu zjišťuji, že mi trochu ujel vlak vzhledem k novým technologiím jako je např. prohlížení webu na mobilních zařízeních jako jsou chytré telefony a tablety. Proto momentálně přepracovávám design webu, aby byl tzv. responsivní - přizpůsoboval se obsah velikosti okna.

Na webu fkhvezdacheb.4fan.cz se můžete podívat na již předělaný web.

Upozorňuji, že jsem zatím na úplném začátku a proto momentálně téměř nic nefunguje - jen úvodní stránka.

Paralelně s úpravou vzhledu upravuji i jednotlivé skripty a ladím všechny funkce, tak aby byli bez chyb - jedná se o přizpůsobení funkcí kompatibilní s PHP7. Web by pak měl fungovat i trochu rychleji.

Vzhledem k tomu, že nemůžu web testovat na všech zařízeních, tak Vás, milý návštěvníci, žádám o výpomoc. Pokud na novém webu narazíte na problém se zobrazováním jisté části webu, napište mi to prosím do fóra, nebo mi pošlete e-mail přes funkci "Napište nám".

 

31. října 2017 0:37  |  přečteno: 1034x | vložil: Administrátor

Přidáno rozlosování žen

100

Do databáze bylo přidáno rozlosování soutěže Kreisklasse Ost - Hof/Marktredwitz, kde od letošní sezóny působí družstvo žen pod hlavičkou klubu TSV Arzberg II.

Rozlosování jsem dodal později z důvodu jiného losovacího systému něž jaký je použit v ČR. Výsledky jsou již doplněny, časy utkání jsou zatím jen informativní budou upraveny stejně jako budou doplněny informace o klubech dané soutěže. Prosím Vás tedy o trpělivost.

P.S.: Pracuji na tipovačce, doufám, že ji budete využívat... happy / :-) /

 

 

18. září 2017 1:56  |  přečteno: 1241x | vložil: Administrátor

Město Cheb neví, zda dokončit rekonstrukci stadionu!

82

Po rozpadu koalice v Chebu na začátku dubna iniciované politickým hnutím ANO se od některých městských zastupitelů objevily námitky na potřebnost právě rekonstruovaného areálu Lokomotivy Cheb. Tito zastupitelé prosazují zastavení veškerých prací v areálu!

Z tohoto důvodu se vedení klubu FK Hvězda Cheb, jako provozovatel areálu TJ Lokomotiva, iniciovat diskuzi na toto téma se zastupiteli města. FK Hvězda Cheb bude prosazovat pokračování rekonstrukce areálu, aby v Chebu bylo důstojné sportoviště pro více než 600 sportovců převážně mládežnického věku.

Jednání je naplánovano na pondělí 24. dubna v odpoledních hodinách.

Věřme, že zvítězí zdravý rozum a rekonstrukce areálu se dokončí jak bylo naplánováno.

Video reportáž:

https://youtu.be/moiUmJu83VY

23. dubna 2017 14:52  |  přečteno: 2787x | vložil: Administrátor

Předpověď výsledků - Poissonova analýza

100

Hezký večer,

na webu je v testovacím režimu implementovaná nová funkce - Předpověď výsledku utkání na základě Poissonovy distribuce.

O co se jedná?

Jedná se o čistě matematickou analýzu výsledku utkání mezi dvěma družstvy na základě průmerných hodnot vstřelených a obdržených gólů převedených do pravděpodobností pro různé výsledky.

Postup výpočtu:

  1. Vypočte se průmerný počet gólů vstřelených domácími družstvy doma a hostujícími družstvy ve venkovních zápasech za zvolené období, nebo konkrétní počet zápasů.
  2. Vypočte se útočná a obraná síla domácího družstva
    • Útočná síla domácího družstva = Průmerný počet vstřelených gólů domácím družstvem (jen v domácích zápasech)/ Celkový průměr vstřelených gólů domácím družstvem
    • Obranná síla hostujícího družstva = Průmerný počet obdržených gólů hostujícího družstva (jen ve venkovních zápasech)/Celkový průměr obdržených gólů venkovního družstva
  3. Analogicky se vypočte útočná síla hostujícího družstva a obranná síla domácího družstva
  4. Vypočte se průmerný počet vstřelených gólů domácím družstvem (μ) = Útočná síla domácího družstva * Obranná síla hostujícího družstva * Průmerný počet gólů vstřelený domácími družstvy.
  5. Výpočet opět analogicky opakujeme pro hostující družstvo.
  6. Výsledek (μ) se vloží do Poissonovy distribuce P(x; μ) = (e)*(μx) / x!, kde x je interval 0 až např. 5 gólů. Pro každý tým tak dostanu 6 hodnot, značící procentuální šanci, že daný tým v zápase vstřelí daný počet gólů. Výsledek nad 5 gólů v utkání můžeme kvůli malé pravděpodobnosti zanedbat.

Konkrétní příklad je hezky vysvětlen ZDE. Používání a limity této funkce jsou dále objasněny uvnitř článku.

22. března 2017 0:43  |  přečteno: 1202x | vložil: Administrátor

Funkční vyhledávání

100

Hezké nedělní odpoledne,

po letech neochoty, ignorace, přehlížení, nedostatku času a dalších výmluvách jsem na tomto webu zprovoznil vyhledávací funkci happy / :-) /

Vyhledávácí funkce je nastavena na prohlédávání tohoto webu, nového oficiálního webu Hvězdy hvezdacheb.cz a Facebooku FK Hvězda Cheb (ženy).

Pokud nyní chcete na tomto webu cokoli najít, tak stačí zadat vámi hledaný výrat do pole vpravo nahoře a strýček Google se o vše postará... Jestli máte pocit, že Google neumí hledat, tak nezoufejte a pošlete Váš dotaz do fóra, pokusím se vám požadované informace najít sám, ale nebude to za pár vteřin, ale spíše za pár dní mrk / ;-) /

P.S.: Ze zobrazených reklam, které si tam Google vloží i přes aktivní AdBlock, nic nemám (neboť nepodnikám), tak se nemusíte snažit klikat a vydělat mi tím pár korun na provoz webu... Stejně web běží ve free režimu a jeho údržba mi bere akorát volný čas v tomto sychravém počasí...

12. února 2017 16:29  |  přečteno: 1229x | vložil: Administrátor