Aktuální anketa


Nenalezena žádná anketa ve které by se dalo hlasovat.

Poslední utkání


Příští utkání


Dosavadní známé výsledky 30. kola Fortuna Divize A v sezóně 2019 - 2020: Dynamo Č. Budějovice B - SK Petřín Plzeň -:-, FK Hořovicko - FK Hvězda Cheb -:-, Spartak Soběslav - SENCO Doubravka -:-, Union Beroun - TJ Sedlčany -:-, Rokycany - FK Jindřichův Hradec -:-, FC Mariánské Lázně - Sokol Čížová -:-, Slavoj Mýto - FK Přeštice -:-, SK Klatovy - SK Katovice -:-,

Vítejte na neoficiálním webu FK Hvězda Cheb

 Články

O pohár místostarosty města Cheb

99

Doplnil jsem utkání A mužstva Hvězdy, která se zúčastní turnaje O pohár místostarosty města Cheb hraného na umělce FC Cheb.

Rozpis utkání:

6.2. 2016 13:00 FK Hvězda Cheb - Sokol Lipová

13.2. 2016 11:00 TJ Sokol Citice - FK Hvězda Cheb

20.2. 2016 11:00 FC Cheb - FK Hvězda Cheb

27.2. 2016 11:00 Sokol Lipová - FK Hvězda Cheb

5.3. 2016 13:00 FK Hvězda Cheb - TJ Sokol Citice

12.3. 2016 13:00 FK Hvězda Cheb - FC Cheb

11. ledna 2016 20:31  |  přečteno: 490x | vložil: Administrátor

Ženy v předehrávce 12. kola přivítají Horní Břízu, muži o víkendu hostí první Viktorii M. Lázně

54

Na státní svátek tuto středu 28. října je naplánována předehrávka utkání 12. kola Divize sk. A žen mezi Hvězdou Cheb a Horní Břízou. Nejedná se však o poslední domácí představení našich hráček, již v neděli 1. listopadu přivítají na Lokomotivě družstvo Ervěnic (Jirkov).

Výkopy obou utkání jsou stanoveny na 10:15.

Přijďte se před zimní pauzou i Vy rozloučit s našimi hráčkami a podpořit je v cestě za vítezstvím!


V sobotu ve standardní čas přivítají muži první Viktorii Mariánské Lázně. Chlapi jsou se ziskem 13 bodů na děleném 9. místě. Doma Hvězda dokázala získat pouhých 5 bodů za výhru nad suveréně posledním Kynšperkem a výhře na penalty s Toužimí.

Kluci tudíž budou potřebovat každé Vaše povzbuzení v náročném souboji s exdivizním celkem! Navíc se jedná o poslední podzimní domácí utkání, v následujícím kole totiž chlapi zajíždějí na půdu Lokomotivy Karlovy Vary.

26. října 2015 23:00  |  přečteno: 416x | vložil: Administrátor

Úspěšný víkend pro Hvězdu

99

První body do tabulky si připsali tento víkend družstva mužů a žen. Muži porazili góly Míry Dobeše v Citicích místní Sokol 2:1 a ženy na hřišti v Braňanech uštědřili debakl 5:0 Sokolu Brozany. Po dvou brankách se prosadily kapitánka Jana Horná a Eliška Trampuschová.

Dařilo se i mládežnickým celkům - žáci hráli v sousedních Františkových Lázních a starší žáci vyhráli 18:0 a mladší pak 8:0.

Doufejme, že na další body nebudeme čekat další měsíc happy / :-) /

6. září 2015 11:43  |  přečteno: 520x | vložil: Administrátor

Příští týden začíná nová sezóna krajského přeboru

107

Letní příprava rychle utekla a již příští sobotu přivítá Hvězda na svém hřišti loňského krajského přeborníka - Olympii Březovou. Hvězda má po sestupu z divize fanouškům co vracet a souboj s posledním mistrem přeboru je vhodnou příležitostí k napravení reputace. Nebude to však snadné. Osa mužstva se po minulé sezóně rozpadla a tak nyní dostanou příležitost hráči ze zrušeného B týmu, nebo dorostu.

Jak Hvězdě vstup do nové sezóny se přijďte podívat již tuto sobotu 15. srpna od desíti hodin na stadion Lokomotivy Cheb.

Ženy si na svoje premiérové divizní vystoupení musejí počkat o týden déle, kdy v neděli 23. srpna, taktéž v deset hodin, nastoupí v Horní Bříze proti místním ženám.

9. srpna 2015 23:51  |  přečteno: 271x | vložil: Administrátor

Aktualizovány moduly 'Poslední utkání', 'Příští utkání' + los soutěže žen a mužů

100

Aktualizoval jsem funkce zobrazující výsledky/plán nejbližších utkání.

Nyní oba moduly, které najdete na levé straně hned pod anketním systémem, zobrazjí střídavě po pěti vteřinách poslední/příští utkání dané kategorie. Nyní je tak možné bez jediného kliknutí sledovat aktuální výsledky/nejbližší zápas ze všech evidovaných družstev reprezentující Hvězdu Cheb.

Pokud nad daný modul najedete myší, tak se data v modulu nebudou měnit.

Do budoucna plánuji totéž rozšířit i na minitabulku v modulu níže a běžící text s výsledky v daném kole na úvodní stránce webu.

Pokud máte jakékoliv návrhy na zlepšení webu, dejte mi to prosím vědět do fóra nebo přes kontaktní formulář.

Dále jsem vygeneroval rozlosování soutěže žen podle termínové listiny. Jednotlivé časy utkání budou ještě upřesněny a berte je jako orientační. Los si po zvolení příslušné kategorie můžete prohlédnout ZDE.

Akutualizace:

Soutěž mužů - krajský přebor, rozlosován. Časy jednotlivých utkání budou ještě upraveny. Hvězda by měla začínat doma s Olympií Březová v sobotu 15. srpna v 10 hod. Soutěže se zúčastní jako loni jen 14 týmů.

28. června 2015 0:56  |  přečteno: 536x | vložil: Administrátor