Aktuální anketa


Nenalezena žádná anketa ve které by se dalo hlasovat.

Poslední utkání


Příští utkání


Dosavadní známé výsledky 30. kola Fortuna Divize A v sezóně 2019 - 2020: Dynamo Č. Budějovice B - SK Petřín Plzeň -:-, FK Hořovicko - FK Hvězda Cheb -:-, Spartak Soběslav - SENCO Doubravka -:-, Union Beroun - TJ Sedlčany -:-, Rokycany - FK Jindřichův Hradec -:-, FC Mariánské Lázně - Sokol Čížová -:-, Slavoj Mýto - FK Přeštice -:-, SK Klatovy - SK Katovice -:-,

Vítejte na neoficiálním webu FK Hvězda Cheb

 Články

Hvězda v sobotu vstoupí v Sušici do jarních bojů

109

Jaro je tu! Hvězda ve svém prvním jarním kole zavítá do tzv. Brány Šumavy - Sušice. Zápas začíná již tuto sobotu od 14:30 na umělé trávě místního celku, který je stejně jako Hvězda nováčkem v soutěži.

Sušičtí jsou po zimní pauze v dosti svízelné situaci, kdy se krčí na předposlední příčce tabulky se ziskem pouhopouhých 8 bodů, navíc s děsivou sérií 4 porážek v řadě z posledních utkání při skóre 3:17.

Hvězdě se naproti tomu konec podzimu vyvedl náramně - z posledních pěti utkání, jen kromě domácí prohry s Pískem, brala Hvězda všechny body.

TJ Sušice - FK Hvězda Cheb

8.března 2014 - 14:30 - UMT Sušice

6. března 2014 21:09  |  přečteno: 214x | vložil: Administrátor

Vylepšené další funkce

100

V tabulkách byl odstraněn problém s pořadím týmů při rovnosti bodů. Takže nyní je již např. vidět, že Sušice je až za Milevskem, kvůli horšímu vzájemnému zápasu.

Moduly Příští a Poslední utkání již nyní nezobrazují odkaz na zápasy, kde se má střetnout družstvo Hvězdy s tzv. volným číslem, což je vždy jeden tým při lichém počtu týmu v soutěži - můžete vidět na soutěži dorostu,  kde chebští dorostenci U19 měli mít první zápas v rámci hraného 15. kola již 29. března, ale první soutěžní kolo bude až to 16. kdy se střetnou s vrstevníky z Jiskry Aš.

6. března 2014 20:39  |  přečteno: 267x | vložil: Administrátor

Od příští sezóny se budou ČFL a v divizích při remíze kopat penalty

54

To, co mnozí z nás znají z nižších fotbalových soutěží na úrovni krajských a okresních soutěží, bude od sezóny 2014/2015 realitou i v ČFL a divizích. Při remízovém stavu utkání se totiž bude zahrávat penaltový rozstřel, který rozhodne o tom, že vítězný tým si odnese dva body, poražený pak jeden.

Tuto novinku protlačil na celostátní úroveň otec myšlenky Roman Berbr, který to samé zavedl již v roce 2011 "ve svém" Plzeňském kraji.

Navíc FAČR schválila sdílení všech videopřenosů z divize a ČFL na stránkách www.tvcom.cz

4. března 2014 6:29  |  přečteno: 365x | vložil: Administrátor

Upravené výsledkové statistiky

100

S pomalým nástupem jarní části soutěží jsem upravil pár skriptů s výsledkovým servisem.

Nyní je možno doplňovat výsledky pro všechny soutěže, kterých se účastní družstva Hvězdy Cheb.

To znamená, že velmi jednoduše můžete sledovat a spravovat např. výsledky B-týmu, staršího/mladšího dorostu atd. Další mládežnické kategorie přibydou v zápětí, musím nejdříve sebrat parametry soutěží a dodat je do systému. Tabulky samozřejmě umí nakládat i s letošní novinkou v podobě ukončení zápasu na penalty/prodloužení. Kdy za vítězství v prodloužení/na penalty jsou udělovány dva body a poražený si odveze jeden stejně jako za remízu.

Omluvte prosím neúplnost výsledků. Nestíhám vše doplnit. Pokud však máte chuť mi s tím pomoci, budu jedině rád. happy / :-) /

V textu níže se dozvíte jaké funkce byli updatovány...

Update: Přepínání mezi jednotlivými družstvy a sezónami nefunguje v prohlížečích Internet Explorer. Na řešení problému se pracuje.

Problém s Internet explorerem vyřešen. Navíc aktualizovaná funkce Los soutěže.

 

1. března 2014 23:40  |  přečteno: 268x | vložil: Administrátor

Poslední přípravné utkání

99

Hvězdu již v sobotu 22. února čeká poslední přípravné utkání před začátkem jarní části soutěže.

Hvězda se představí na půdě šestého celku divizní tabulky v nedalekém Tachově.

 

FK Tachov - FK Hvězda Cheb

SO 22. února 12:15 hřiště Tachov

21. února 2014 10:17  |  přečteno: 199x | vložil: Administrátor