Aktuální anketa

Nenalezena žádná anketa ve které by se dalo hlasovat.

Poslední utkání

Příští utkání

Dosavadní známé výsledky 30. kola Fortuna Divize A v sezóně 2019 - 2020: Dynamo Č. Budějovice B - SK Petřín Plzeň -:-, FK Hořovicko - FK Hvězda Cheb -:-, Spartak Soběslav - SENCO Doubravka -:-, Union Beroun - TJ Sedlčany -:-, Rokycany - FK Jindřichův Hradec -:-, FC Mariánské Lázně - Sokol Čížová -:-, Slavoj Mýto - FK Přeštice -:-, SK Klatovy - SK Katovice -:-,

Vítejte na neoficiálním webu FK Hvězda Cheb

Články

Nejlepší obrana ČFL ve Vlašimi totálně selhala.

30 Union dobře rozehrané utkání nedokázal dotáhnout do vítězného konce. Již ve třetí minutě otevřel skóre utkání Vlasta Chod, ale poté začali úřadovat domácí. Nejprve do poločasu stačili vyrovnat a v druhé půli využili vše, co jim přišlo pod kopačky a zaslouženě vyhráli 4:1.
1. října 2007 17:47  |  přečteno: 400x | vložil: Administrátor

Union vypadl z poháru ČMFS

40 Union podlehl ve třetím kole poháru ČMFS prvoligovému celku z Českých Budějovic pouze 0:1. Obě mužstva nenastoupila v plné síle. Klíčové hráče mužstva nechali oba trenéři odpočívat na střídačce aby byli připraveni pro víkendová mistrovská utkání.
27. září 2007 13:38  |  přečteno: 120x | vložil: Administrátor

Do Chebu dorazí prvoligové Budějovice!

39 Po dlouhých jedenácti letech mohou chebští fanoušci vidět na hřišti Lokomotivy prvoligového soupeře. Ve 3. kole poháru ČMFS totiž Union přivítá na svém hřišti Dynamo České Budějovice s charismatickým trenérem Františkem Strakou.
25. září 2007 16:43  |  přečteno: 109x | vložil: Administrátor

Union poprvé doma zvítězil!

58 Hráči Unionu úspěšně odčinili středeční porážku s Jabloncem, když v neděli sestřelili Sezimovo Ústí 3:0.
24. září 2007 18:36  |  přečteno: 81x | vložil: Administrátor

Union podlehl rezervě Jablonce

57 Ve středeční předehrávce 17. kola přivítal Union na svém hřišti rezervu ligového Jablonce. Nevýrazný výkon obou mužstev plný individuálních chyb ničím nenadchl hrstku promrzlých diváků.
21. září 2007 20:29  |  přečteno: 44x | vložil: Administrátor