Jsem si vědom nedokonalostí a některých nefunkčností, ale pracuji na zprovoznění. Omluvte prosím případné dočasné nenefunkčnosti

V této anketě již nelze hlasovat
Hlasovat je možné do: 1. května 2018

Poslední utkání

Příští utkání

Dosavadní známé výsledky 30. kola Fortuna Divize A v sezóně 2019 - 2020: Dynamo Č. Budějovice B - SK Petřín Plzeň -:-, FK Hořovicko - FK Hvězda Cheb -:-, Spartak Soběslav - SENCO Doubravka -:-, Union Beroun - TJ Sedlčany -:-, Rokycany - FK Jindřichův Hradec -:-, FC Mariánské Lázně - Sokol Čížová -:-, Slavoj Mýto - FK Přeštice -:-, SK Klatovy - SK Katovice -:-,

Vítejte na neoficiálním webu FK Hvězda Cheb

Články

Union těsně prohrál v Boleslavi

47 Union musel již v první půli vystřídat dva hráče - v 15. minutě Sládečka a ve 32. Aleksiče. Vstup do druhé půle se ale Unionu nepovedl. Už ve 47. minutě se prosadil Tomáš Sedláček a rozhodl tak o stavu utkání. O minutu později byl navíc vyloučen střídající Beneš za faul na Ordoše a Union dohrával oslaben. V 84. minutě mohli hosté vyrovnat, ale Pyšek z malého vápna přestřelil.
16. května 2007 19:24  |  přečteno: 155x | vložil: Pepek

Nové fotografie

34 Ve fotogalerii je nyní umístěno 48 nových fotografií z nedělního vítězného zápasu v Plzni.
15. května 2007 13:20  |  přečteno: 378x | vložil: Pepek

Union veze z Plzně všechny body!!!

46 Důležité utkání dotáhli chebští hráči do vítězného konce. Hráči tak mohli slavit první výhru z venkovního hřiště poprvé od 22. října 2006!
13. května 2007 21:06  |  přečteno: 189x | vložil: Pepek

V neděli důležité utkání v Plzni!

45 V neděli od 10:15 na hřišti v Luční ulici odehraje Union mistrovské utkání 27. kola s rezervou FC Viktorie Plzeň.
11. května 2007 13:55  |  přečteno: 119x | vložil: Pepek

Union nedokázal překonat teplickou obranu

44 Již třetí zápas v řadě nevstřelili hráči Unionu branku. Hosté z Teplic, kteří se potácejí v sestupovém pásmu, mohou být po bezbrankové remíze s bodem spokojeni.
7. května 2007 22:47  |  přečteno: 121x | vložil: Pepek