Notice: Undefined offset: 1 in /home/users/cheb/fkhvezdacheb.4fan.cz/web/fce/prohlizec.php on line 82

Aktuální anketa

Nenalezena žádná anketa ve které by se dalo hlasovat.

Poslední utkání

Příští utkání

Dosavadní známé výsledky 30. kola Fortuna Divize A v sezóně 2019 - 2020: Dynamo Č. Budějovice B - SK Petřín Plzeň -:-, FK Hořovicko - FK Hvězda Cheb -:-, Spartak Soběslav - SENCO Doubravka -:-, Union Beroun - TJ Sedlčany -:-, Rokycany - FK Jindřichův Hradec -:-, FC Mariánské Lázně - Sokol Čížová -:-, Slavoj Mýto - FK Přeštice -:-, SK Klatovy - SK Katovice -:-,

Vítejte na neoficiálním webu FK Hvězda Cheb

Články

Notice: Undefined index: akcicka in /home/users/cheb/fkhvezdacheb.4fan.cz/web/zalozky/0/clanky.php on line 63

Notice: Undefined index: filtr in /home/users/cheb/fkhvezdacheb.4fan.cz/web/zalozky/0/clanky.php on line 63

119 Hvězda po sedmi zápasech zvítězila

V posledním domácím utkání podzimu si Hvězda Cheb připsala cenný skalp plzeňské Doubravky. hvězda se tak, doufejme, odrazila k lepším výsledkům které ji doprovázeli na začátku sezóny.

FK Hvězda Cheb - SK Senco Doubravka

2:1 (1:1)

Branky: 3' Aleš Fidler, 77' Jan Šaliga - 13' Milan Ungr

ŽK: T. Rolník, J. Šaliga - M. Ungr, D. Sýs

Hvězda v dnešním utkání měla jasnou převahu co se držení míče týče, ale stejně jako v předchozích kolech selhávala koncovka. Naštěstí po výborném kolmici do vápna na Aleše Fidlera padl už ve třetí minutě utkání první gól Hvězdy. Senco tudíž muselo otevřít hru. Bohužel ve 13. minutě se po brejku prosadil hostující Milan Ungr a bylo vyrovnáno. To bylo od hostujících prakticky vše.

V druhé půli se hráči Hvězdy snažili marně dobýt branku hostí, ale většina šancí končila ještě před samotným ohrožením branky. Zlaté tři body nakonec vstřelil v 77. minutě po krásném centru z pravé strany nabíhající Honza Šaliga.

Hvězda si tak po více jak dvou měsících připomněla jak chutná vítězství. V posledním kole podzimu zajíždí Hvězda na půdu Čížové, kde působí 22-letý útočník Jakub Rosůlek, který jen za podzim stihl vsítit za tento jihočeský celek 16 branek! Loni zde Hvězda navíc prohrála po sporné penaltě 1:0. Na jaře pak Hvězda koncem března přivítá družstvo z pražského Zličína.