Aktuální anketa

Nenalezena žádná anketa ve které by se dalo hlasovat.

Poslední utkání

Příští utkání

Dosavadní známé výsledky 30. kola Fortuna Divize A v sezóně 2019 - 2020: Dynamo Č. Budějovice B - SK Petřín Plzeň -:-, FK Hořovicko - FK Hvězda Cheb -:-, Spartak Soběslav - SENCO Doubravka -:-, Union Beroun - TJ Sedlčany -:-, Rokycany - FK Jindřichův Hradec -:-, FC Mariánské Lázně - Sokol Čížová -:-, Slavoj Mýto - FK Přeštice -:-, SK Klatovy - SK Katovice -:-,

Vítejte na neoficiálním webu FK Hvězda Cheb

Články

Nové zpracování minitabulky

100

Dobrý večer,

v levém panelu je od dnešního dne v provozu nové zpracování minitabulky. Minitabulka se mění každých 5s dle aktivních kategorií v aktuální sezóně podobně jako je tomu u výše uvedených modulů "Příští utkání" a "Poslední utkání".

Pokud objevíte jakýkoliv problém s novou funkčností napište mi to prosím do fóra. Pokusím se to v co nejrychlejším čase poupravit.

107

Byla rozlosována soutěž krajského přeboru mužů na sezónu 2016-2017. Soutěže se zúčastní pouze 13 týmů, takže každý celek bude mít v každé fázi soutěže jedno kolo volný los.

12. a 13. kolo se předehrává již začátkem srpna, takže Hvězda nastoupí již 13. srpna v městském derby s FC v úřední začátek utkání, tj. v 17:00 ,na umělé trávě ve Františkových Lázních, kde bude po dobu rekonstrukce TJ Lokomotivy v Chebu hrát svá soutěžní utkání.

Přijďte i vy povzbudit náš tým k cestě za vítězstvím!

15. července 2016 12:14  |  přečteno: 623x | vložil: Administrátor

Hvězda porazila Citice, Dobešovi se podařil hatrick

99

Ve druhém kole zimního turnaje O pohár místostarosty města Cheb čekal na Hvězdu celek z Citic.

Skóre otevřel ve 31. minutě Dobeš, který po přestávce proměnil i pokutový kop a v 70. minutě se mohl radovat z hatricku. Do utkání ve druhé půli nastoupila možná nová akvizice Hvězdy - gólman Jan Šneberger.

TJ Sokol Citice - FK Hvězda Cheb

4:2 (1:0)

13. února 2016 15:05  |  přečteno: 556x | vložil: Administrátor

Ženy si zahrají proti dorostenkám Dukly Praha

121

V neděli od 14:00 odehrají chebská děvčata přípravné utkání s týmem dorostenek (U19) Dukly Praha.

Utkání je součástí zimní přípravy pražanek hrající druhou ligu dorostu - divize Čechy.

26. ledna 2016 23:12  |  přečteno: 558x | vložil: Administrátor