Notice: Undefined offset: 1 in /home/users/cheb/fkhvezdacheb.4fan.cz/web/fce/prohlizec.php on line 82

Aktuální anketa

Nenalezena žádná anketa ve které by se dalo hlasovat.

Poslední utkání

Příští utkání

Dosavadní známé výsledky 30. kola Fortuna Divize A v sezóně 2019 - 2020: Dynamo Č. Budějovice B - SK Petřín Plzeň -:-, FK Hořovicko - FK Hvězda Cheb -:-, Spartak Soběslav - SENCO Doubravka -:-, Union Beroun - TJ Sedlčany -:-, Rokycany - FK Jindřichův Hradec -:-, FC Mariánské Lázně - Sokol Čížová -:-, Slavoj Mýto - FK Přeštice -:-, SK Klatovy - SK Katovice -:-,

Vítejte na neoficiálním webu FK Hvězda Cheb

Články

Hvězda po sedmi zápasech zvítězila

119

V posledním domácím utkání podzimu si Hvězda Cheb připsala cenný skalp plzeňské Doubravky. hvězda se tak, doufejme, odrazila k lepším výsledkům které ji doprovázeli na začátku sezóny.

FK Hvězda Cheb - SK Senco Doubravka

2:1 (1:1)

Branky: 3' Aleš Fidler, 77' Jan Šaliga - 13' Milan Ungr

ŽK: T. Rolník, J. Šaliga - M. Ungr, D. Sýs

8. listopadu 2014 12:45  |  přečteno: 434x | vložil: Administrátor

Hvězdná exhibice bývalých hráčů Rudé Hvězdy Cheb k sedmdesátinám Františka Plasse

89

hvězdná exhibice

4. listopadu 2014 20:07  |  přečteno: 1188x | vložil: Administrátor

Hvězda si veze z Tachova nepopulárního "bůra" a spadla do pásma sestupu

118

Ve 13. kole divizní skupiny A zajížděla Hvězda na půdu Tachova a podívaná to byla pro fanouška Hvězdy více než nepříjemná. Po nepovedených vstupech do obou poločasů a hattricku domácího L. Kovaříka odjížděla Hvězda s pětigólovým přídělem.

FK Tachov - FK Hvězda Cheb

5:1 (2:1)

Góly: 9. Dvořák, 10. Kovařík, 51. Kovařík, 57. Kovařík, 88. Hudec - 40. V. Altman

Diváci: 150

1. listopadu 2014 17:47  |  přečteno: 317x | vložil: Administrátor

Hvězda prohrála popáté v řadě!

117

V dnešním utkání zajížděla Hvězda na hřiště nováčka soutěže do Klatov. Nepříliš pohledné utkání plné nepřesností hráčů obou celků nakonec rozhodl až v 81. minutě dorážkou po nařízeném pokutovém kopu, který Hudeček (nahradil vyloučeného Martince) jen vytěsnil před sebe, domácí Karel Krejčí.

SK Klatovy - FK Hvězda Cheb

1:0 (0:0)

Gól: 81. Krejčí

ŽK: Meszáros, Lukeš – Rolník, Martinec D., Martinec T., Šaloun, Altman.

ČK: 90´ Lukeš - 67´ Martinec

18. října 2014 18:04  |  přečteno: 192x | vložil: Administrátor

Hvězda má skalp vedoucího celku divize!

116

Hvězda dnes dopoledne přivítala na svém hřišti celek z prvního místa divizní tabulky - rezervu FK MAS Táborsko.

Hvězda po celou dobu utkání nepustila hosty k ničemu vážnějšímu a po brankách Dana Martince a Pavla Hudečka zaslouženě vyhrála 2:0.