Aktuální anketa


Nenalezena žádná anketa ve které by se dalo hlasovat.

Poslední utkání


Příští utkání


Dosavadní známé výsledky 30. kola Fortuna Divize A v sezóně 2019 - 2020: Dynamo Č. Budějovice B - SK Petřín Plzeň -:-, FK Hořovicko - FK Hvězda Cheb -:-, Spartak Soběslav - SENCO Doubravka -:-, Union Beroun - TJ Sedlčany -:-, Rokycany - FK Jindřichův Hradec -:-, FC Mariánské Lázně - Sokol Čížová -:-, Slavoj Mýto - FK Přeštice -:-, SK Klatovy - SK Katovice -:-,

Vítejte na neoficiálním webu FK Hvězda Cheb

 Články


Notice: Undefined index: akcicka in /home/users/cheb/fkhvezdacheb.4fan.cz/web/zalozky/0/clanky.php on line 63

Notice: Undefined index: filtr in /home/users/cheb/fkhvezdacheb.4fan.cz/web/zalozky/0/clanky.php on line 63

Notice: Undefined index: akcicka in /home/users/cheb/fkhvezdacheb.4fan.cz/web/zalozky/0/clanky.php on line 119
117 Hvězda prohrála popáté v řadě!

V dnešním utkání zajížděla Hvězda na hřiště nováčka soutěže do Klatov. Nepříliš pohledné utkání plné nepřesností hráčů obou celků nakonec rozhodl až v 81. minutě dorážkou po nařízeném pokutovém kopu, který Hudeček (nahradil vyloučeného Martince) jen vytěsnil před sebe, domácí Karel Krejčí.

 

SK Klatovy - FK Hvězda Cheb

1:0 (0:0)

Gól: 81. Krejčí

ŽK: Meszáros, Lukeš – Rolník, Martinec D., Martinec T., Šaloun, Altman.

ČK: 90´ Lukeš - 67´ Martinec

Hvězda si tak natáhla nepříznivou statistiku prohraných utkání v řadě již na pět a z velmi nadějného vstupu do soutěže nezbylo prakticky nic. Po prvních šesti kolech odcházeli chebští hráči do šaten s pěti vítězstvími a pouze jedinou porážkou. V dalších pěti kolech díky hrozivě vypadajícímu skóre 2:10 nezískali ani jediný bod a dál se tak propadají tabulkou k sestupovému pásmu. Navíc v posledních třech zápasech nedala Hvězda ani jeden gól - poslední gól vstřelil Kohout na konci září v derby s Karlovými Vary v 89. minutě.

V dalším kole přivítá Hvězda tým dalšího nováčka TJ Malše Roudné, které je na rozdíl od Hvězdy ve formě. V posledních třech utkání získali celkem 8 bodů a s celkovými 23 body se hřeje na 5. místě tabulky.

 18.10.2014 18:04  |  přečteno: 141x | vložil: AdministrátorNotice: Undefined index: akcicka in /home/users/cheb/fkhvezdacheb.4fan.cz/web/zalozky/0/clanky.php on line 182